| angel_4609 a întrebat:

Salutbig grin vreau si eu sa stiu tot ce se poate despre orasul koln din germania.cati kilometri sunt de la bucuresti pana la koln, ce pot vizita si cum este scoala acolo.tot ce stiti:d multumesc

Răspuns Câştigător
| Anonim87 a răspuns:

Buna happy din bucuresti pana la koln sunt 1974 km. Poti vizita multe. orasul e foarte frumos. e renumit pentru monumentele vechi. cladiri, catedrale. Merita vazuta catedrala din kolnlove struck.si in privinta cazarii recomand hotelul etap. e accesibil si dragut happy. scoala acolo e oricum mult mai usoara ca la noi. am o prietena acolo. adica inveti exact ceea ce iti trebuie happy. nu te am ajutat prea mult. dar. cam atat pot sa iti spun :d

2 răspunsuri:
| angel_4609 explică:

Mai ajutat f. mult...multumesc

| Anonim87 a răspuns:

Nu ai pentru ce happy si ma bucur ca te am putut ajuta happy