| NoName0206 a întrebat:

Salut, exista ceva parc de distractii in Saarbrucken(Germania)?

3 răspunsuri:
| cristian_4833 a răspuns:

Dupa cite stiu eu exista loc de odihna foarte tari. dar de parcuri nu stiu. daca sa luam toata germania apu exista parcuri de distractie foarte tari. dar de Saarbrucken stiu doar de locuri de odihna foaret tari adica plaje, bazinuri cu apa si multe altele.

| bamse a răspuns:

Eu am fost aici cu scopul de a face shopping. Stiu ca sunt spa-uri si un parc de aventuri.

| anna1997 a răspuns:

Exista!