| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandesc ca pe viitor sa ma stabilesc in Fiji laughing Serios, e visul meu. Deci intrebarile mele sunt:
Cat costa transportul pana in Fiji (bilet doar dus, nu vreau sa ma intorc)?
Exista avion direct din Bucuresti in Suva?
Daca nu, cum se face?
Ce acte sunt necesare?

As fi foarte recunoscator daca mi-ati raspunde detaliat la aceste intrebari! happy

1 răspuns:
| sublime89 a răspuns:

Nu stiu sa raspund la intrebari, dar m-ai facut curios laughing De ce ai ales Fiji? Ce are asa mai deosebit fata de alte tari insulare din Pacific, dupa parerea ta?