| Strepix a întrebat:

Salut! Pentru cei care stau in Constanța/Mamaia, sunt deschise acum ceva terase, fastfood-uri, magazine, restaurante etc? Dar satul de vacanța? Plănuiesc sa merg 5 zile acum la sfârșitul lui mai pentru ca nu am când sa mai merg anul asta si as dori sa știu dacă totuși am ce face acolo. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu stau in Constanta dar sunt sigur 100% ca este deschis sezonul fara probleme, atata timp cat hotelierii fac rezervari si administratorii de restaurante au deschis, pai doar nu stau asa pana in august si sa fie pe pierdere!
Si de cazat unde te cazezi? poti intreba la cei care iti asigura cazarea ce si cum stau lucrurile in zona Mamaia