| ThinkDifferent a întrebat:

Stiti niste agentii de turism bune cu ruta Germania-Romania, fiindca nu gasesc nimic.

1 răspuns:
| DespreHostel a răspuns:

Salut Strong24 iti sugerez sa nu iti bati capul cu agentiile de turism si sa iti faci tu singur rezervarile. Cazare la preturi acceptabile gasesti in hosteluri, de la 15 euro per/noapte de persoana si poti sa iti rezerveri si singur un bilet la autocar/avion depinde unde mergi. Ma poti contacta in privat daca vrei sa te ajut mai in detaliu.