| BogdanFnky a întrebat:

Am 14 ani si locuiesc in cartierul periferic Berceni. As dori sa va intreb cu ce pot ajunge la Ruse(Nord Bulgaria) insotit de un parinte, deoarece singur nu pot. Vreau sa stiu de unde pot lua un autocar/microbuz (preferabil autogara Filaret/Progresu) si cat ma costa. Mai este o problema: Vreau sa cumpar haine din bazar, dar nu stiu la ce ora sunt plecarile in spre Bucuresti(daca stau prea mult s-ar putea sa pierd autocarul). Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ReiVaN a răspuns:

Te duci cu un autocar bucuresti-giurgiu.
giurgiu (orasul meu natal) are granita cu ruse.si este cea mai apropiata de tinehappydoar daca nu vrei sa te duci in constantalaughing
de costat nu costa mult pentru ca e o dinstanta de 60 de km
poti cauta pegoogle mersul autocarelor si iti alegi tu cu acre sa mergi