| Ghost99 a întrebat:

as vrea sa invat o limba din tarile nordice dar care e cea mai simpla si cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Norvegiana.

5 răspunsuri:
| RevistaAIO a răspuns:

Daca nu ai ce face, si doresti sa cunosti noi informatii educative te asteptam pe pagina noastra de facebook!

www.facebook.com/revista.aio

Aici vei gasi articole interesante care cu siguranta iti vor fi de folos pe viitor.

Momentan suntem la inceput si articolele sunt putine, dar te asiguram ca numarul articolelor noastre este in continua crestere! Mult succes! Meriti sa stii mai mult

PS: Scuzati OFF-Topicul!

Din pura curiozitate, macar incercati sa vedeti ce contine, cine stie poate chiar va intereseaza! Multumesc!

| LENESUL a răspuns:

Cea norvegiana!

| george232323 a răspuns:

Mie imi place Daneza.

| mihaela5 a răspuns:

Pentru mine engleza e cea mai simpla si cea mai frumoasa pentru ca este o limba diplomatica

| AndreeaEM a răspuns:

Norvegiana, ei au dreptate!