| bibi5961 a întrebat:

cine ma poate ajuta cu o informatie? la ce ora e tren din arad la viena? si un link de unde pot vedea mai multe detalii despre tren. cine imi da ce mai bun raspuns, va primi fundita. mersi happy

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este Rapidul 346 Bucuresti -Viena. Pleaca din Arad pe la 2 noaptea.Detalii aici:
http://www.mersultrenurilor.ro/Tren/346
Drum bun!

1 răspuns:
| mihaipasager a răspuns:

Găseşti cu siguranţă o ocazie ieftină de călătorie la www.pasager.eu
Poţi de-altfel şi să pui un anunţ gratuit; te găseşte ocazia pe tine.;)