| deffer a întrebat:

Salut TPU,intrebare asta e pentru cei care stiu limba chineza,deci,tot ce vreau este sa imi traduceti si mie ce scrie in acel panou de setari din imagine, si cele 2 butonase(ala rosu si portocaliu) din partea de jos a imaginii.
Aveti aici link-ul:
http://img.plici.ro/image/j6Q

Funda!;)
P.S: Scuze daca intrebarea mea nu face parte din sectiunea corecta, dar n-am nicio ideea la ce categorie as putea sa o public.

2 răspunsuri:
| Auslrailuian a răspuns:

Incearca Google Translate

| Strwberrs a răspuns:

Privilegiul Juramantului lui Jincheng:
1. Dupa conectare 1000+ monede suplimentare de 200 de zile vor fi returnate, iar centrele comerciale de 17 nivele vor fi returnate.
2. Dupa conectare, poti primi cadou public Beta Golden stone Covenant din casuta postala.
3. Cand coada e plina, te poti bucura de privilegiul de a face coada mai intai pentru a intra in joc.
Rolul nu poate fi sters dupa ce platesti.
1000puncte generale trebuie sa fie deduse pentru a deschide numirea.
Dupa intrare in joc, acesta e returnat prin sky coins. Punctele ramase ale contului curent sunt de 0 puncte.
SPER CA TE AM AJUTAT! MI-A LUAT 30 MINUTE SA TRADUC DEOARECE SUNT INCEAPATOARE LA CHINEZA. Raspuns castigator? Mersii