| sorinel98 a întrebat:

mama are un bon de vacanța 1450 de lei, pot merge 4 persoane pe acel bon? Și ar ajunge cazarea 5 nopți in Costinești cu acești bani?

4 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Nu, nu ajunge acesti banii de o cazare decenta. Cat despre bon, da poate sa ia cate persoane vrea.
Mie pe 5zile imi ia 1800ron cazare+masa, in Constanta(hotel de 4stele). La voi aveti nevoie de 2camere

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod legal nu poate, aceste tichete (vouchere) de vacanta pot fi folosite legal doar de titular.

| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca va ajunge, poate daca luati din timp, da acu e tot mai scumpa cazarea ca e sezonul, mai ales la 4 persoane.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu se cazează ȘI mama ta, nu se poate folosi bonul de vacanță.
În ceea ce privește numărul de persoane, e ok, cu condiția de mai sus. Cât despre durată... depinde la ce unitate de cazare găsești locuri, de perioadă etc.