| Basti a întrebat:

....Nu stiti, costa sa stai cu cortul pe plaja din vama veche? Si daca da ...cat?

Răspuns Câştigător
| cine1cine a răspuns:

E gratis frate să stai cu cortul la mare! Poți găsi locuri unde sunt mulți oameni care stau cu cortul și te alături lor, cu căt sunt mai mulți cu atit mai bine. Intri in mare faci o baie de relaxezi te bronzezi, faci pază la cort! laughing tonguetongue Chestii de genu!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Costa daca te duci in locurile unde sunt si rulote ( camping), cam 10 lei pe zi

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Omul Plajei sta gratuit, tu de ce ai plati?

| vinusipaharu a răspuns:

Gratis si stai cat vrei.