| RobyGaby17 a întrebat:

Peste 1 lună plec in Statele Unite ale Americii. Menționez că merg singur (am 17 ani) întrebarea mea este : cum e cu avionul? Dar pe aeroport? Little help?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum anume pleci tu singur daca nu esti major? Sunt curiosthinking

| mihai69 a răspuns:

Cu avionul e mișto.
Pe aeroport urmezi indicațiile de pe boarding pass și indicatore.
Însoțitorul tău ar trebui să te îndrume peste tot, de aia e plătit(ă).

| Jasmin23 a răspuns:

Nu este foarte complicat. In aeroport este foarte organizat si sunt oameni care te pot ajuta.In America este un pic mai complicat in unele state dar eu zic ca te descurci daca stii sa te orientez in aeroport

| ThinkDifferent a răspuns:

E super in avion! Pe aeroport te uiti dupa firma de avion cu care pleci tu si te duci acolo sau te mai si informezi. In plus ca in aeroport nu te plictisesti, ai wi-fi.

| Alexia26 a răspuns:

Intreaba o stewardesa, cum e cu avionul. Ai grija, sa aiba ochi albastri.