| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea da la un liceu din Curtea de Arges deoarece are rude acolo, iar eu dau la liceu in Pitesti.Imi puteti spune va rog cam cat dureaza(timp)cu autobuzul, sau microbuzul, nu stiu cu ce se ajunge acolo o cursa de la Pitesti la Curtea de Arges?

Răspuns Câştigător
| Kidutsa a răspuns:

Pai o ora faci,depinde si de microbuuz, eu cred ca mai bine te duci la autogara in pitesti si iti cumperi bilet si n-ai treaba, ajungi intr-o ora linistit.