Întrebare recomandată | Oprisan_Bogdanel_1980 a întrebat:

stie cineva cum este la Lacu Rosu merita un drum de 500km

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Am fost de trei ori până acum la Lacul Roşu şi pot să-ţi zic că mi-a plăcut.
Este o privelişte extraordinară şi consider că trebuie văzută de oricine măcar o dată în viaţă.
Te asigur că nu vei regreta, vei vedea una dintre frumuseţile României.
Pa-pa.

5 răspunsuri:
| alleu a răspuns:

Da! Merita! Merita si 1000 de km. Daca vrei sa stii mai multe -->http://ro.wikipedia.org/wiki/Lacul_Ro%C8%99u

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se merita, caci pana la Lacul Rosu mai vezi si altceva din aceasta minunata tara

| sNkRuLzLove a răspuns:

Pai poti sa explice care lac?
Exista si unul in dunare si nu stiu la care te referi presupun ca nu la el. Oricum merita!

| vinusipaharu a răspuns:

Merita, e superb!