| Ralu_Raluca_1989 a întrebat:

Știe cineva sa îmi explice cum ajung la barul din serialul Las Fierbinti sau la intrarea din localitate? Mulțumesc! happy

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred ca acel bar exista dinainte, eu presupun ca e doar un decor, facut pentru serial.
Si oricum, inchipuie-ti ca se filmeaza aproape zilnic, deci nu are cum sa functioneze pentru public.
Te sfatuiesc sa-l cauti pe "Bobita" pe facebook, sa-i dai un mesaj, in care sa-l intrebi daca exista acel bar, si unde poate fi gasit.