| FBtrust a întrebat:

Unde as putea gasi o pensiune completa in perioada 25.12. 2015-03.01.2016, preferabil zona Maramures dar si altele.Sunt interesata de 8-10 camere.Multumesc!

1 răspuns:
| Deealovestpu a răspuns:

Buna! Poti incerca la agentia de turism Peter Express. Eu am fost anul trecut de Revelion in Maramures cu toata familia la o pensiune super draguta cu personal foarte amabil. Nu mai stiu cum se numea pensiunea, dar te poti duce la tipele de la agentia asta te turism si iti dau ele toate detaliile.
P.S. Sper ca esti din Bucuresti pentru ca agentia este in Bucuresti, la Piata Romana.
Sa-mi spui si mie daca ai rezolvat ceva pentru Revelion happy Succes!