| Hnd95 a întrebat:

zilele astea vreau sa merg la Slanic Prahova, dar as dori sa merg la Baia Verde si as dori sa stiu pretul la intrare pentru adulti cat si copii. dau funda celui mai elocvent raspuns

1 răspuns:
| darkybat a răspuns:

Salut sincer nu stiu cat costa dar nu trebuie sa ai mare bogatie la tine. Uite anul trebut am fost si eu si era de copil 10 lei si adult 15 leu dar depinde de varsta copilului de la 8 ani in jos e pe grats.Anu ista cred ca la fel este. Daca ti-a placut raspunsu da-mi si mie o fundita te rog