Întrebare recomandată | RockForALongLife a întrebat:

Salut tuturor. VAra aceasta voi avea ocazia sa vizitez un loc din aceste trei : 1) CAstelul Bran 2)Transfagarasanul 3) Delta Dunarii. N-am idee unde sa ma duc ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Klabaxasas a răspuns:

Toate sunt tari 1. Transfagarasan este ceva incredibil adica peisajul si drumul iti taie rasuflarea. 1.Castelul Bran sau zona in care se afla este minunata si poti face multe lucruri distractive 3. (Apa, pasari, pesti, si o priveliste de zici ca esti in Amazon). In concluzie eu as alege Transfagarasan! Alege si tu la fel
happy

20 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu as alege, fara sa stau pe ganduri, Delta Dunarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Branul si Tf sunt unul langa altul le poti vedea pe ambele, la fel cum poti vedea si cetatea Rasnov care e la doi pasi de Bran

| Mayar a răspuns:

Vara? ...Ma cam tem de miile de ntatari atunci din Delta Dunarii. Iar, dintre Castelul Bran si Transfagarasanul, as alege Castelul Bran.

| MarianWLF a răspuns:

Strazi vezi peste tot, piesaje ai ocazia, lasa alea doua deoparte, viziteaza castelul Bran.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delta Dunarii, pentru ca ai ocazia sa vezi un extraordinar peisaj natural. O flora si fauna rar intalnite. Plimbari cu barca etc.

| Drolja a răspuns:

Nichita Stănescu.

| ɹαℓυ a răspuns:

Delta Dunarii, datorita peisajului.

| FrateleAndrei a răspuns:

Transfăgărăşanul.

| Ayakawelwel a răspuns:

Eu asi mege la Delta dunari tu alegi ce vrei mai mult

| Ihvnnm a răspuns:

Indiferent ce alegi, bucura-te de alegere fara sa iti para rau pentru ca probabil ca vei mai avea ocazia sa le vizitezi si pe celelalte happy

| RockForALongLife explică:

Pai eu optez pentru transfagarasan sau elta

| Cincinetti a răspuns:

Eu, personal, as merge pe castel, deoarece istoria legata de acesta este incontestabila si inimaginabila.

| AlexandraBiancaChitimia a răspuns:

Delta dunarii. este superb!

| heyitsteo a răspuns:

Delta Dunarii bineinteles. Este total diefrit de restul tarii. Te poti plimba cu barca si vezi multe tipuri de pasari si treci pe langa nuferi care sunt superbi. Apoi mai sunt si excursii cu vaporul in care ai inclus to ce ai nevoie.

| AndraIonela11 a răspuns:

Pai ...Eu am fost in Delta Dunarii si recunosc ca mi-a palcut. Te-as sfatui sa alegi Castelul Bran

| scufita22 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=FTiyPMiKFhk Am fost de multe ori pe transfagarasan si iti spun ca merita din plin sa ajungi, uite un filmulet cu trasfagarasan in luna mai, eu zic ca super acolo, acum tu faci ce vrei, calatorie placuta

| Aaddiinnaa876 a răspuns:

Eu as alege Transfagarasanul sau Castelul Bran, la Delta Dunari e plin de tantari

| AmLoBgEaRT a răspuns:

Transfagarasanul;-)

| MaxNg a răspuns:

Eu m-as duce la Castelul Bran