| CrazYKid0 a întrebat:

Vreau ca in vacanta asta sa ma duc in Polonia la verisorii mei cu un autobuz sau autocar. Stie cineva un site sau un traseu in care e cel mai ieftin sau care sa nu schimb autobuzele? Am 12 ani si s-ar putea sa ma duc cu sora mea care are 18 ani. Dau funda si restul vot. happy

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde in ce oras esti, plecarile pot fi de cele mai multe ori din Bucuresti cu autocarul si asta opreste pana la destinatie, fara sa mai schimbi altceva, pe cand cu avionul poti face escala. Vorbeste cu parintii tai, ei vor stii sa-ti zica.

1 răspuns:
| AnnyKllau a răspuns:

Mai bine iei avionul nu cred ca e foarte scump ca e cat de cat aproape si cu autocarul nu e foarte sigurwinking