| Rauuul a întrebat:

Salut.Vreau sa stiu aproximativ cati km sunt din judetul Salaj pana in Moldova.Dar vreau sa stiu pana in seara asta pentru ca eu maine plec la Moldova si o\imi fac griji pentru drum ca nu stiu cat timp fac pana acolo.Si apropo in cate ore se ajunge pana acolo? P.S. merg cu autocar...

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

N-ai putea sa fii un pic mai precis? Doar un pic!
Te referi la regiunea Moldova, aia cat aproape un sfert din Romania, limitata la sud de Siret, la est de Prut, la nord de Ucraina si la vest de Carpatii Orientali si in care sunt 8 judete, sau la Republica Moldova care e cu totul alta mancare de peste?