Întrebare recomandată | DenisUSA a întrebat:

Vreau si eu sa ajung din Bucuresti pana la Snagov langa lac,unde se poate face gratar,pescuit etc...dar am o problema,nu am masina si nici permis ca sa ma pot duce "singur" acolo. Intrebarea mea este, daca exista vreun maxi taxi pe care il pot lua din Bucuresti pana in Snagov langa lac? Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Star4You a răspuns:

Nu este dar te sfatuiesc sa intrebi un prieten cu masina daca vreti sa va duceti sa va distrati cu mai multi prieteni daca vrei.

| Melody a răspuns:

Maxi taxi 444 sau 446, ambele merg la Snagov. Le gasesti la Piata Presei, capatul tramvaiului 41 happy