| TPULion a întrebat:

Salutare, am nevoie de ajutorul vostru pentru numele unei comunitati de turism. Această comunitate de turism va fi expusa pe pagina de Instagram si va afisa un content informativ si interactiv in domeniul turismului. Sunt sigur ca aici se afla persoane cu o gandire mai originala in alegerea unui nume.

Vreau ca numele sa aiba legatura cu domeniul turismului, am sa va dau cateva exemple care mie mi-au placut, dar evident ca sunt folosite deja: descope.ro, ig_romania, earth_surfer, turismro

Cel mai bun nume va primi funda, va multumesc!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Turism de vis
Romania pretutindeni
Alegere RO

| Yuoia a răspuns:

Comunitatea aia cu se se va ocupa de fapt?
Dupa cum descrii vag totul, presupun ca doar organizati excursii si... cam atat. Ma insel?