| Alexandru_Miu_1988 a întrebat:

Salutare, eu sunt in germania de vreo 3 luni, as vrea sa trimit acasa un colet ( o tableta si un telefon) dar sunt nelamurit. cu ce sa trimit sa fie coletul in siguranta?
Atlassibul era bun ca este chiar langa mine autogara dar am citit pe net ca iti controleaza baietii coletul laughing
As vrea sa imi spuneti voi cu ce trimiteti...
FUNDA ***

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Impreuna cu o bomba atomica sigur nimeni nu o va detona, man eu nu cred ca se complica stia cu de astea, dar sigur nu poti fi niciodata, in welchem stadt bist du?