| MalinaH a întrebat:

Spuneti-mi va rog agentii de turism foarte bune pe care lea-ti incercat si voi.

Răspuns Câştigător
| Eliene a răspuns:

Buna!
Mareea e preferata mea agentie de turism si in plus mai au si oferte exorbitante. De ex., acum cativa ani am fost la mare, in Jupiter si pentru un sejur de 5 zile la un hotel de 3 stele (hotel Delta) am platit doar 190 lei/persoana.
In plus, nu am avut nicio surpriza cand am ajuns la hotel. Totul era perfect aranjat din timp. La receptie a trebuit sa completez un formular si cheia de la camera a fost a mea. Mult prea simplu totul!
Deci...iti recomand din tot sufletul agentia Mareea! Sunt de foarte mare incredere.
www.mareea.ro

1 răspuns: