| Muxa a întrebat:

Spuneti-mi va rog vreau sa imi fac studiile in domeni turistic sau servicii hoteliere, face sau nu in acest domeniu?

4 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Exista da, facultea de geografie a turismului, 3 ani invatamant de zi.Succes pe mai departe!

| georgesur a răspuns:

Face doar daca ai propria afacere:agentie de turism, pensiune/hotel, etc. Altfel jobul curent pe care-l poti gasi este cel de receptioner/a.

| Muxa explică:

Hmm. mersi multwinking

| CristianFrancu a răspuns:

Muxa, Face daca iti Place. Incearca, de ce nu?! Daca esti dedicata si profesionista in ceea ce faci...vei avea numai de castigat!