| Custura_Mihaita_2000 a întrebat:

Stie cineva cat este un bilet de tren Bacau-Brasov

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://www.cfrcalatori.ro/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti moldovenii trag la Brasov. Parca aici s-ar impartii lingouri de aur.

| Custura_Mihaita_2000 explică:

Angelblue90 ai vreo problema ca s moldovean?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,chiar ca am. Stai acasa ca noi, brasovenii, nu am invadat moldova voastra. Cand intrebi un moldovean unde si-ar dori sa locuiasca, "la Brasov" iti raspunde. Unde e mai bine? Cu polonicul ruginit de foame vin toti gramada la Brasov.

| Custura_Mihaita_2000 explică:

Angelblue90 da mi niste date de contact ca sa ti arat ce stiu moldovenii sa faca mai bine. Poate daca ati sti sa vorbiti cu un om nu ati fi considerati batuti in cap si lenti!