lolita
| lolita a întrebat:

Stie cineva ce inseamana semnul exclamarii atunci cand rezervi un bilet de avion in wizz air?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

!-te informeaza
!-te atentioneaza.am observat ca pun semnul exclamarii si langa ora de sosire, asta chiar nu stiu ce este.

6 răspunsuri:
| gaby_6279 a răspuns:

Informatii

| dulshe a răspuns:

Sunt date foarte importante ce tu trebuie sa stii, cum ar fi, ora de plecare, ora de sosire etc

| moonY a răspuns:

Unde are semnul "!"?
cred ca e o instiintare: "tu decizi daca urci in acest avion! nu raspundem de viata ta!"
sau o fi bilet la reducere

lolita
| lolita explică:

Deja am facut rezervarea, dar inca nu ma lamursc cu asta, oricum multumesc tuturor pentru raspuns,

| deea_6152 a răspuns:

Lol.vezi ca scrie am avut aceeasi nelamurire...nu mai tin minte. pune mosul pe el nu apasa.si ti scrie ce inseamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei te informeaza ca decoleaza intr-o zi si aterizeaza dupa ora 12 noaptea, deci ziua urmatoare. Daca tii mouse-ul pe el iti scrie.