| Lary94 a întrebat:

Stie cineva un loc de cazare ieftin in Eforie Nord aproape de plaja Belona?(cu minibar si baie proprie).As vrea sa ma duc pe 6 sau 9 august.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

De ce nu incerci la hotelul Hefaistos? Eu am fost la ei anul asta si m-am simtit bine.Nu stiu daca au minibar, dar au tarife foarte mici si poti sa intrebi prin telefon daca au minibar, pariez ca le gasesti numarul de telefon la o cautare pe google.

| CoquiNessa a răspuns:

Nu te duce in eforie nord, ca daca uiti sa dai bacsis personalului dupa ce iti spala WC-ul, nu iti mai raspund daca ii intrebi cat e ceasul.
arfistii dreacu...si asa au mangaiat WC-ul cu peria, nu l-au spalat calumea.

| lokytou a răspuns:

Incearca la Casa Gabriela