| Madalina_5058 a întrebat:

Stie cineva vreun camping in mamaia sau costinesti? M-ar interesa tarifele.

Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

Am fost acum 2 saptamani la camping Turist din Mamaia. E chiar la iesire din statiune si e foarte ok. Preturile sunt bune. Am stat 5 zile si am platit aprox. 50 RON.Am fost in grup deci nu stiu daca am primit vreo reducere. Oricum, plaja e chiar langa camping, baia este foarte curata. E foarte ok...
happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 21 iulie m am intors din camping Turist Mamaia. Pot sa spun ca e cel mai fain camping, apa calda non-stop, curatenie la baie, nu rasuna manelele iar preturile sunt: 15 lei pers, copii sub 10 ani gratis, 11 lei de masina, 12 lei curentul asta in cazul in care mergi cu cortul.Am vizitat mai multe campinguri insa de departe acesta este cel mai ingrijit si ffff aproape de plaja la 3 minute, practic dai direct de plaja. Aprovizionati-va de acasa, preturile din statiunea Mamaia sunt halucinante, in jurul campingului totul costa dublu.Vacanta placuta!