| dddnnnaaa050400 a întrebat:

Stiti ceva despre agentia de turism galos.ro? ..este serioasa? funda!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Ce am putut afla în câteva clipe: Galos.ro este o divizie a SDH Global SRL.
===
www.galos.ro/cms/4-despre-noi

SDH GLOBAL S.R.L. cică ar fi „agenție de turism", dar NU e membră în ANAT.
www.anat.ro/despre-anat/membri/lista-membrilor/?byreg=b
În schimb, mai apar și aici
www.letal.ro/content/3-termeni-si-conditii
ca deținători de prăvălie de arme airsoft.
Fac și ei un ciubuc cu oferte last-minute, din câte văd.
Cel puțin nu e o firmă de apartament, teoretic dacă îți iei țeapă, ai avea de unde să recuperezi banii.
Dar când sunt atâtea firme vechi și serioase (chiar și pe segmentul cupoane / low-cost), de ce ai apela la ăștia?!?