| mennenspeed a întrebat:

Tata si-a cumparat un GOLF 3 CL din anul 1994, 1.6... a-si dorii un manual de utilizare tradus in romanestehappy multumesc anticipat
Fundawinking

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Sper ca pentru tatal tau ca tu nu stii sa scrii AS DORI. si e tradus in romana totusi

| mennenspeed explică:

Manualul sa se poata downloada.nu sa platesc o suma de banibig grin daca se poate

| Melteneala_Costin_1988 a răspuns:

Am tot cautat si eu pentru o alta motorizare pe benzina si nimica...
daca stii engleza si vrei sa afli cate ceva despre motor dpdv mecanic uite-te pe aici http://elsaweb.spaghetticoder.org/nav/EN/VW/