| Bjejfjdjz a întrebat:

Știți cumva un loc de cazare nu chiar scump pe lângă iulius mall Suceava?
Funda

2 răspunsuri:
| StefanFlorin1990 a răspuns:

Nu ai sa gasesti loc de cazare langa Iuliuss Mall pentru ca e intr-o fosta zona industriala. Daca vrei cazare ieftina ( ma refer la hotel ) Incearca Hotel Orizont ce are camere pornind de la 65 ron pe noapte, are oficial 2 stele insa in realitate nu prea si e la aproximativ 2, 5 km de Mall. Alta varianta e Hotel Bucovina la aproximativ 4 km de locul indicat, 2 stele cu un pret de 90 ron pe noapte in apropiere de centrul orasului. Mai poti cauta pe booking

| Vladdvx a răspuns:

Experimentează confortul și rafinamentul la AparthotelSuceava.ro!

Descoperă o oază urbană în inima Sucevei, oferindu-ți o cazare de lux, administrată de Ovimansard, o firmă cu peste 10 ani de expertiză în industria imobiliară.

Fie că ești în călătorie de afaceri sau în escapadă relaxantă, apartamentele noastre moderne și complet utilate te întâmpină într-o atmosferă primitoare. Fiecare detaliu a fost gândit pentru a-ți oferi o experiență de neuitat.

Beneficiază de confortul unei locuințe și de facilitățile unui hotel de top. Rezervă acum la AparthotelSuceava.ro și transformă călătoria ta într-o experiență memorabilă!