| anonim_4396 a întrebat:

Unde e mai frumos amenajat, la Baile Herculane sau la baile Felix?

11 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

La baile herculane...winking

| venerra a răspuns:

Herculane...happy

| Sophie_3843 a răspuns:

La baile Felix!

| JustMeFlory a răspuns:

Mie mi-a placut Baile Herculane!happy

| crisS a răspuns:

Baile Felix

| Swabia a răspuns:

Baile Herculane este cea mai veche statiune din Romania si este si mai frumos amenajat in comparatie cu baile Felix!

| iulyana96 a răspuns:

Baile felix.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baile Felix, am fost luna trecuta si am fost placut surprinsi de noile amenajari, foarte frumos!

| rebelutza4u a răspuns:

Baile felix

| anss23 a răspuns:

Baile Felix cu sigurnta.winking

| Dootzy a răspuns:

Am fost la baile Herculane si este foarte frumos amenajat,sunt multe stranduri,magazine, hoteluri, s.a.m.d.Si este o privelista foarte frumoasa!