| Săriceeluu a întrebat:

Unde mă pot distra în vară,la Brașov? Adică înafară de Aventura Park și Paradisul acvatic nu mai știu nimic. Adică sunt moldoveancă, și de vreo 5 ani tot merg cu părinții și sora mea la Brașov,la niște rude,dar mereu de duc la același lucru: Paradisul acvatic și Aventura Park,așa că anul acesta vreau ceva diferit.
Nu pot comenta,ne-au dus să vedem prima școală românească,biserica neagră, turnul nu știu care. Etc.
Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Luati muntii aia la picior daca vrei sa vezi ceva serios.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai cetatea rasnovului la cativa km, Castelul Peles in Sinaia, castelul Bran, Cascada Urlatoarea la Busteni, Babele la Busteni

Răspuns utilizator avertizat