| hugin a întrebat:

Unde mergeti de 1 Mai?
Eu ies cu cortul la munte happy

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Cred ca in vama veche....sau in alta statiune...vedem ce decide majoritatea gastii

13 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

LA PADURE DACA E TIMP FRUMOS

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si eu, dar depinde si de cum e vremea.

Bula
| Bula a răspuns:

La 1 mai merita sa mergi si la munte, dar cu cortul este inca cam frig! Trebuie sa te imbraci bine si sa-ti iei si saci de dormit alpini. De echipamentul nu mai vorbesc: trebuie sa fie de iarna!
Eu prefer sa ma duc cu cortul, dar mai spre...shes.

Anna
| Anna a răspuns:

La Buftea sau Snagov la padure, gratar, volei, distractie si voie buna cu prieteniiwinking

| hugin explică:

No ma Bula eu nu stiu de unde esti tu da noi aci in Ardeal nu ne speriem asa usor de frig si daca-i frig so gasi o tara de palinca si o femeie focoasa sa ne incalzim
Apropo merg in Apuseni deci nu chiar asa sus happy

| joy a răspuns:

La padure sau la mare.depinde,unde vrea prietenul meu

| alexam a răspuns:

Anul trecut am facut picnic in mijlocul padurii, anul asta mergem pe munte. Mesaj pentru Bula: azi in 6 ore mi s-au uscat toate rufele, si suntem in 4 aprilie... asa ca nu o sa fie frig cu cortul, plus ca acum cativa ani, cand incalzirea globala nu era asa mare am fost cu cortul pe 9 aprilie, cu saci de dormit normali, nu,, alpini,, si a fost extra OK. Distractie maxima tuturor!

| Selena a răspuns:

La mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca vad ca ma duc la servici ca si anul trecut happy

| kh1ss a răspuns:

Cred ca merg pana la magazin sa iau paine laughing da de unde e traditia asta sa mergi la munte sau la mare de 1 mai?

| RamonaMn a răspuns:

Cred ca ma duc la mare cu familia meh daca o fi vreme buna...sau de nu cred ca iar plec din tara cryingcryingcrying

| andreutz a răspuns:

La Balea Lac... dar fara cort happy

| claudiarebecca a răspuns:

Eu stau la munte, si cat priveste natura sunt fana excursiilor de o zi (daca sunt mai multe vreau cabana cu apa si incalzire.) asa ca iesirile cu cortul sunt doara cele de la iarba verde... de 1 mai cred ca dau o tura mik pe la mare, pe acolo ajung mai rar... oricum astept vacantele viitoare cu nerabdare tongue