| Girly97 a întrebat:

Unde pot gasi bilete ieftine pentru Italia?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Toata lumea incearca sa fuga din Italia iar tu vrei in Italia, nu mai bine te ardem pe rug? laughing

6 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Pentru... cand?
Acum toate zborurile pentru Italia sunt oprite.

| Speranta12 a răspuns:

Mai du-te ma de-aici. Vai ce-am mai ras!

Bula
| Bula a răspuns:

Cu autostopul.
La 1 aprilie se va putea merge si cu avion, primele 10 locuri cumparate pe loc vor fi cu 75% reducere, sa-si reduca pierderile.

| NLS a răspuns:

Italy is the new China.
Dar fara spitale suficiente (mai exact laboratoare de testare), fara organizare riguroasa, fara teama ca isi omoara persoanele dragi cu inconstienta lor de a nu respecta strict niste reguli...

Eu mi-am anulat concediul in tara (trebuia sa plec spre Romania in 1 mai), tocmai ca sa evit pe cat posibil contactul cu "Italia".

Cu putin noroc, la inceputul verii o sa zboare iar.

| Simpatic a răspuns:

Daca vrei un bilet numai dus facem noi cheta pe TPU, dar nu te mai intorci ceva aniwinking
Asa le-as face la toti romanii si rromii care au plecat la umplut tarile straine, la salahori si la ciorditori, i-as izola acolo unde nu stiu limba, unde nu au un venit, unde nu pot face nimic, sa fiu ca autoritatile straine si te-am prins pe teritoriul meu roman, bulgar sau ce ai fi si nu esti cu forme legale te izolez ca intr-un bug fara mancare fara apa fara nimic, cum faceau nazistii, pai ce mm voastre ati intrat intr-o tara in care v-ati dus sa o praduiti?
raspunsul, partea asta finala nu era pentru tine ci pentru ciorditorii si salahorii ambulanti care umbla din tara in tara ca tiganul cu cortul!

| mihai69 a răspuns:

La tren, avion sau autobuz?