| adreanse a întrebat:

Unde pot gasi valize geamantane sau genti de voiaj? Se stie vreun magazin sau site? Dar caut ceva de calitate. Promit ca dau funda.

2 răspunsuri:
| AroundZendaya a răspuns:

Pe eMAG gasesti happy sunt de calitate. Sau incearca in magazinele mari sau la papetarii :*

| EmiiLoveYou a răspuns:

Incerca se mergi la Mall si acolo vor fi mai multe magazine gen: Mirano, Klepta, Herlitz.
Sunt de calitate ..eu am ghiozdanul de la Herlitz si a costata 60lei, si am si un troler de la Klepta care a fost in jur de 200 lei, dar au des reduceri.