| Adelina_cismas a întrebat:

Unde pot merge in concediu la plaja in martie?

Răspuns Câştigător
| AlexoviciAlina a răspuns:

Emiratele Arabe, Dubai, Abu Dhabi sunt destinatii ideale pentru un concediu in aceasta perioada.

7 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Tunisia
Cuba (Cayo Largo)
Maldive
Mauritius
Zanzibar
Tobago
nu te costa mai putin de 1000 de eu asta e sigur

| MihaiA a răspuns:

MIAMIsmug Am inteles ca Tunisia e frumoasa

| ramoina a răspuns:

Republica Dominicana, Thailanda. da si tu pe Google "Vacante exotice" si vezi ce gasesti. sunt multe optiuni.

| palade_gina a răspuns:

In martie este frumos in Gran Canaria. Este putin mai scump dar este cald si totusi nu foarte cald, apa este numai buna de scaldat.

| carmen_9743 a răspuns:

Eu zic Egipt si nu-s tarife astronomice

| castamate a răspuns:

In Egipt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape de noi este Egiptul si nu este nici prea cald nici frig. Mai exact, in Egipt nu e niciodata frig. Am fost anul acesta la inceputul lui Martie.