| idanna a întrebat:

Unde v-ati petrece vacanta daca ati avea ocazia si v-ati putea permite?

Răspuns Câştigător
| allebwa a răspuns:

Inca un tur in Disneyland Paris :X.Nicio alta locatie nu m-ar putea convinge sa ma razgandesc.

18 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Coasta de azur sauuu America, poate Insusele Canare sau Cuba...Sunt multe locatii superbehappy

| IonutGosa a răspuns:

In Grecia:X, poate Franta...happy

| LARISA_3366 a răspuns:

Pai... o vacanta superba in dubai sau grecia

| Anonimmm_3941 a răspuns:

Franta
Grecia
Spania
Egipt
Dubai...tongue...dai fundita?:X

| kosmii a răspuns:

Intr-o croaziera de lux...sau o excursie intr-o tara straina sa vad cat mai multebatting eyelashes

| moonlight2134 a răspuns:

La mare, toaaaata vara day dreaming

| Balboa a răspuns:

La maree. love struck

| Tsiitsix3 a răspuns:

In dubai si in in america:X pe coasta de azur...:X Day fundha.te rog :Xmersi:*

| IrOnHiDe a răspuns:

Poti sa tio petreci oriunde ca sunt multe locatii numa bani sa ai...eu as merge cu iubita undeva unde este foarte romantic paris de ex, si as sta acolo toooata vara...mai ales daca este ceva strans intre cele 2 pers nu iti mai trebuie nimic altceva decat tot mai multe prelungirilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Franta, la Paris love struck...bine acest lucru se va si intampla vara asta

| SisiSimoSimona a răspuns:

In dubai :X

| axellro a răspuns:

In vacanta as merge in tabara de aventura organizata de www.felicitydtp.ro. Am fost cu ei tabara de ski si a fost suuuuper!

| axellro a răspuns:

O tabara de aventura organizata de www.felicitydtp.ro in inima muntilor Bucegi este o experienta de neuitat. Am fost cu ei in tabara de ski si am invatat o multime de lucruri utile!

| crazykid_4279 a răspuns:

La marebig grin defapt...cred ca as vizita intreaga lume

| ocean a răspuns:

Florida

| deadyo a răspuns:

Cred ca la Albena an bulgarie e foarte frumos sau an Grecia

| bamse a răspuns:

In Tenerife, Spania

| Paula_5937 a răspuns:

Hrvatska - Rab :X