| anonim_4396 a întrebat:

Unde va perteceti wekendul? Sau unde tai dori tu sa plcei in wekend?
'

17 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ee, daca ar fi dupa mine in toate weekendurile as fi prezenta la munte:XAsa de obicei sambata de dimineata stau la pc, lenevesc, seara ies in oras di duminica ma duc la tara.cand nu ma duc vad eu ce fac invit fata pe la minehappy.

| oky a răspuns:

Acasa cu prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acasa...la ambele intrebarihee hee.

| allesendethier a răspuns:

La ski :X[munte; x]sau thinking mare

| cretz a răspuns:

Pai azi o sa ies in oras si dupa aia raman la o colega, unde sunt sigura ca barfim pana pe la 2-3 ( ca deh-asa sunt fetele) si maine cred ca mai fac niste variante de oral(sunt a 12 a:-

| Razvan a răspuns:

Acasa ca de obicei. Mi-ar placea sa ma duc la munte dar drumul e cam anevoioshee hee

| GreenSky a răspuns:

Pe partie.la snowboard:X:X

| TheToxicNightmare a răspuns:

In wekend stau acasacrying, dar as vrea sa merg la bunici mei din Constanta ca acolo nu ma plictisesc niciodata.Ca joc ''Herouse'', cu unchemeu, si cu fratemeu.happy

| Barajag a răspuns:

Sunt exact unde mi-am dorit, langa ursul meu si ne vom petrece weekend-ul acesta in barloglaughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Acasa. Poi mi-ar placea sa-l petrec la munte adica oricum sunt din brasov, dar pe partie cu prietenii si cu familia.

cami
| cami a răspuns:

Acasaaaa! Eee, undeva unde sa fie cald. M-am saturat de gerul asta, pana peste umar.

| Maia a răspuns:

Acasa in general, dar weekendul meu incepe de vineri seara pentru ca inevitabil trebuie ca eu sa ma duc la teatru, apoi sambata fac teme, pregatire, vizite, cumparaturi etc. si seara ies la plimbare, iar duminica imi incarc bateriile pentru luni relaxandu-ma citind o carte, uitandu-ma la un film, pictand sau stand la pc, oricum timpul nu e niciodata de ajuns laughing)

| dudaev_2844 a răspuns:

Asi dori la monte carlo

| daria_3302 a răspuns:

La amandoua intrebarile la bunici

| UltraMega27 a răspuns:

Acasa cu 2-3 fete si imi fac de lucru laughing

| Яùxsi a răspuns:

In oras cu prietenii.

| BiaSiAtat a răspuns:

Acasa cu familia si prietenii!