| cosss a întrebat:

Unde ziceti sa ma duc si eu la mare aici la noi? Mai ieftin si servicii mai de calitate, daca stiti.

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Eforie! Funda? Mersi

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am auzit ca litoralul romanesc e de mare rusine, du-te in bulgaria sau ungaria ca sunt preturi mai ieftine si calitatea mai buna.

| Damasc a răspuns:

In Mangalia, daca vrei iti pot recomanda si cazare.

| bogz a răspuns:

La neptun e super ok si plaja e printre cele mai curate.

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Pai la Venus la hotelul Afrodita. Acolodaca te duci in august plata e mica.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Camping s sau langa campingul pescaresc este un camping frumos cu casute din acestea http://www.locuridinromania.ro/......50.jpg.sau poti sa te duci la plaja corbu.e un loc salbatic nu e nimic acolo dar oamenii se duc.am fost si eu e foarte frumos doar ca nu ai baie.te duci acolo cu cortul si cu mult sange in tine ca sunt tantari cu milioanele

| SimonaSymo a răspuns:

La neptun...si eu acum am venit si este superb si ieftin. daca vrei sa te cazezi la hotel este unul aproape de plaja, frumos, dar cel mai important IEFTIN. aprox 170 lei zi/familie... sper ca te-am ajutat.dar te rog daca te-am ajutat sa-mi dai funda

| sergiu7E39c a răspuns:

Neptun!

| blaaaaa a răspuns:

Eforie nord. poti sta la o vila dragutsa.

| InLoveWithYouMyLove a răspuns:

Mie imi place sa merg la Jupiter cu cortul in spatii special amenajate(langa hotelul Scoica si balci) asta daca vrei la natura
sau la Vama Veche. acolo este naspa intr-adevar dar valurile sunt MARFA (nu pentru surf)

| Adișa_9127 a răspuns:

Edorie sudwinking.Am gasit si cazare fff ieftina la vila Oblio scrie pe google vila oblio eforie sud turist.info:p si iti alegi perioada in care vrei sa stai