| anutzu97 a întrebat:

Uneori crezi ca este mai bine acasa, decat sa pleci undeva cu parintii?happy
Ma refer daca mergi undeva unde nu este calculator?:-P Ce te-ai face fara calculator nu?winking

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu prefer sa stau acasa decat sa merg cu parinti pe undeva laughingDar asta nu din cauza calculatorului.hee hee
Dar e mai distractiv sa stai acasa, sa iesi afara cu prietenii, sa inviti o prietena la tine...decat sa mergi cu parintii si sa mori de plictiseala laughing

6 răspunsuri:
| Traficantadecorcodushe a răspuns:

De multe ori am gasit motive sa nu merg cu parintii undeva.si sa stau la pc.laughing
Ce m-as face fara calculator? habar nu am.straight faceSt dependentawhistling

| yuli10 a răspuns:

Vai... eu as merge oriunde. as prefera sa merg undeva, indiferent cine e cu mine decat sa pierd timpul la pc.

| inna a răspuns:

Nu sunt dependenda de claculator, dar dupa cateva zile ii simt lipsa, apoi imi trece. Mi-e greu la inceput fara el, dupa aia ma obisnuiesc.

| DoomNEzeu a răspuns:

Auzi intreabre. ce m-as face fara calculator... poate ca ma ajuta sa mai treaca timpu... dar nu cred ca e vreo necesitate...hee hee

| nuamnuvreau a răspuns:

Inna are dreptate...Nu e bine pentru tine sa stai atata la calculator.In plus, mie imi place sa merg cu parintii, deoarece ei imi mai strecoara si cate o prietena sau doua, sa nu ma plictisesc. Poti face din asa zisele excursii plictisitoare ceva super-interesant. Ce-i drept, cateodata mai ai nevoie sa stai si acasa, fara ei...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu as merge cu ei, bine depinde unde.In privinta calculatorului nu sunt obsedata de el, m-am cam plictisit. Oricum imi iau laptopu dupa mine daca e sa ma plictisesc, oricum nu lipseste niciodata din bagaj.