| Sara a întrebat:

Va rog pe cei din piatra neamt. ajutati-ma sa localizez pe harta strada piata garii... spune ti mi un punct de reper apropiat sau un bulevard mai mare! plz.

3 răspunsuri:
| Sara explică:

Pff. m am uitat in multe harti si nu gasesc! mai bine zis caut pensiunea Lido. cica este la 5 minute de centrul orasului. plz help me

| Irina a răspuns:

Pensiunea Lido este exact in fata garii. dar sincer nu e prea stralucita locatia, sunt multe pensiuni mai frumoase. Din centrul orasului, mai exact din fata teatrului se vede gara, deci ajungi fara nicio problema.