| Otto2014 a întrebat:

Voi ati fost vreodata la mare? Eu nu laughing))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost odata si am regretat enorm.pe langa caldura insuportabila stateam unul langa altul pe 1 m patrat, mai rau cala puscarie. Sunt plaje f frumoase la Galati, Braila, si pe tot intinsul Dunarii unde ma duc cu placere.Umbra copacilor si plaja extrem de intinsa marelaxeaza. La mare... mirosi aerele altora, nas in fund laughing

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Am fost. si e foarte frumos.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, am fost chiar și anul asta. Dar tot la munte îmi place mai mult, este aerul mai curat și... E mai frumos din punctul meu de vederewinking

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Da, am fost, dar tot la mute imi place sa merg mai mult. laughing