| zamfira a întrebat:

Voi cu ce mergeti la mare? Cu trenul? Cu autobuzul? Cu ce mijloc de transport e un pic mai comod de mers la mare (exclus masina personala)?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu faci asa mult, in jur de 3-4 ore, daca iei macar acceleratul. Eu merg cu trenul de obicei, e mai comod decat in autocar: poti sa te mai ridici, te dezmortesti, te mai intinzi pe bancheta. In autocar sau microbuz nu prea ai loc.

14 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Q trenul e mult mai comod, daca nu vrei q masina personla...dezavantajul e k faci fffff mult
sad

| zamfira explică:

Am uitat sa precizez: plec din Bucuresti catre Constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe joswinking (locuiesc pe o insula, iar marea este la mai putin de 2 km de casa tongue )

| nonni a răspuns:

Dintre tren si autobuz. absolut trenul, te mai ridici te mai plimbi, mai stai pe coridoare la povesti cu altii.

| ghinionist a răspuns:

Eu de ex. am fost la mare cu autocarul, din Brasov.Cu trenul as fi facut pe putin 12 ore cu tot cu intarzieri, cu autocarul am facut 7 ore jumate si in acest timp s-au facut 6-7 opriri, deci poti sa te dezmortesti si daca mergi cu autocarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei ceva mai comod? cu trenul marfar! nici nu platesti!

| funnymantm a răspuns:

Cand esti tanar ce poate invinge senzatiile si distractia din tren pana la marewinking. Noi, chit ca aveam masini personale am luat trenul, cu chitariile in brate, haine boeme si "traieste" tata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu trenul, e mult mai sigur si mai comod, nu ca microbuzul sau autobuzul.

lolita
| lolita a răspuns:

Pe jos, ca locuiesc la mare din fericire.

| ICanLoveYou a răspuns:

Eu am mers de fiecare data cu trenu si imi placebig grintongue.

| lul23 a răspuns:

E mai ok cu trenul... te mai ridici. Acuma depinde la ce distanta stai de mare... eu una fac 15 ore pana la mare, cu autocarul amorteschee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu trenu! e cel mai sigur!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

De obicei iau avionul si apoi masina sau tot avionul. Nu merg la mare in Romania ca am fost in 2001 si am ramas dezamagita total. Si acum cu aceeasi bani vad alte taramuri.

| xlmpq a răspuns:

Cu trenul e mult mai fain

si acum vara asta plecam un grup de vreo 15 din timisoara cu trenu

va fi super calatoria laughing