| 13DoXy13 a întrebat:

Voi unde plecati in vacanta?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie dar plec destul prin Romania in diverse orase cu marfa in spatele meu.

| BuzeNice_2036 a răspuns:

In luna aceasta ma duc in Grecia, Creta pentru 14 zile.In Iulie plec in Suedia, Skara cu Cercetasii pentru 23 de zile.Iar in August ma duc cu bunicii in Covasna pentru 18 zile.Dar tu ce faci vara aceasta?

| positivity a răspuns:

Bună.
Eu în vacanţa asta, trebuie să mă duc intr-o tabără, la Marea Neagră; pentru că concurez la festivalul "Dobroge, mândră grădină" împreună cu ansamblul "Muguraşii". Apoi, în iulie, trebuie să merg la vreo cinci spectacole, în diferite oraşe. Poate mă mai duc la bunici, pentru câteva săptămâni.
Deci, vacanţa mea va fi una foarte încărcată. laughing

| greutateideala a răspuns:

Sincer nicaieri.

| fffandreeea a răspuns:

Sincera sa fiu pana in gradina si inapoi la pclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La rude. Tu?

| PetreConstanta a răspuns:

La munte

| 13DoXy13 explică:

Eu merg la bunici...

| HappySadness a răspuns:

Eu plec In Napoli, in Italia. Mi-am planuit sa vizitez jumate de Italie, dar nu stiu daca voi reusi. Prin Roma oricum mergwinking

| CokoStar a răspuns:

Păi stau o lună în Dubai (hotelul lui Paris Hilton), o lună la Ibiza şi o lună în Anglia rolling on the floor ştiu că toate locurile astea sună naşpa, aş fi vrut să merg până în Ferentari love struck offf sad

| andru8700 a răspuns:

Toata ziua plec in vacanta, in excursie, la...scoala.laughing Nu, plec in Franta la Disneyland.Stau 2 saptamani.

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

La tara pentru 2 luni jum happy

| TheCreionel a răspuns:

Eu plec la mare, la curtea de arges, impreuan cu colegii mei de la dansuri populare

| Marcela a răspuns:

Eu plec in Romania love struck in sfhee hee
( nu sunt in tarasad )

| iseronee a răspuns:

La mare in Turcia.

| Tasya05 a răspuns:

Poi eu merg la bunicii, la nasa mea in Canada si o sa merg si in America (o sa stau cam o luna), in tabara in Italia (tot o luna stau) si la buncii (unde mai stau inca o luna si s-a terminat vacanta laughing )