| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa merg intr-un concediu la munte, stie careva unde as putea gasi un loc de cazare cat mai ieftin?

1 răspuns:
| Chillcs a răspuns:

Eu am gasit la Durau cu 50 de lei camera pe noapte. Baie in camera cu dus si toate cele, pat de 2 persoane, televizor, minifrigider. Dar nu am luat numarul de telefon al patronului. Stiu ca era o casa cu trei etaje, vopsita in galben. Iese in evidenta pe langa celelalte, e aproape de manastirea aia.