Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cantaretul ideal care sa faca o melodie special pentru tine si jumatatea ta?

149 răspunsuri:
| nutsa a răspuns:

Holograf sau Stefan Banica.Ei sunt cei prin intermediul carora sensul dragostei expus in melodiile sale imi ating cea mai sensibila clapita a sufletului meu, cel mai tainic loc este patruns de sensul profund al versurilor melodiilor lor, in care mereu ma regasesc.

| xBlackUndergroundx a răspuns:

Celin Dion.

| LexuDeea a răspuns:

Justin Bieber

| anitza2000 a răspuns:

Aerosmith

| Mariiuta a răspuns:

Arssura si Celine Dion

| InnaArkane a răspuns:

Celine Dion sau Adele

| CristinaLorena a răspuns:

Calum Hood

| BeautifulAngel a răspuns:

Justin timberlake

| EmmaLoLy a răspuns:

Faydee.....Sau Stefan Banica jr happy

| JokerMato a răspuns:

Daehyun din B.A.P

| Androphyla a răspuns:

Celine Dion

| Simonika1264 a răspuns:

Andra Maruta

| marinela92 a răspuns:

Ma axez nu pe un cantaret..ci pe o trupa care imi face inima sa palpiteze : the fugees

| Sexxy a răspuns:

Trupa Modern Talking, baietii mei, cum ii alint, este trupa mea preferata, si sigur ar iesi ceva extraordinar.

| Camytza2003 a răspuns:

Celine Dion

| serenavand a răspuns:

Cheryl Cole, deoarece aceasta este cintareata noastra preferata si sub muzica ei am dansat prima data de Valentines Day.

| Yukiee a răspuns:

Emeli Sande.

| napolitaneee a răspuns:

The weeknd

| Atacator007 a răspuns:

Smiley,Andra,Dan.

| lizzyluizacristina a răspuns:

Justin Bieber Cu Selena Gomez Si Toti Patru Sa Ne Pupam Dupa

| LightOfDeath a răspuns:

Hmmm conteaza preferintele partenerulu in materie de cantareti si mzica mie sincer mi-ar placea Brad Paisley, cel care canta Whiskey Lullaby.

| AndressAndreea a răspuns:

Dan Bittman, deoarece baladele sale sunt minunate!

| adelina9999 a răspuns:

Lara Fabian

| SexycoldVamp a răspuns:

Ed Sheeran!

| mariusice a răspuns:

E cantareata ANDRA sau DELIA sau LOREDANA nu mai stiu

| teoul a răspuns:

Pai cred ca Linkin Park sau 30 Seconds to Mars

| IuĿii a răspuns:

Ar fi mai multi.

| 4K985TY a răspuns:

Eu cred ca ar fi Frank Sinatra.
Melodiile sale sunt exceptionale, dar din pacate deja nu mai este cu noi.

| GabrielaCriss a răspuns:

Laurentiu Duta

| Alecswtza a răspuns:

Michael Bubble