| SilentRain a întrebat:

Ce melodie asculti acum?
Care e cantaretul/a ta preferat/a?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=l38JxFUCh0I
Am prea multi n-am unul preferat Bob Dylan, 2Pac,Varg Virkernes,Neil Young,Bob Marley,Eminem,Nas,Damian Marley,Ozzy Osbourne etc
Iar cantarete Tarja, Amy Lee, Lauryn Hill, Lisa Gerrald, Masha Screeam hmm si cam atat cred

13 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=uINqPnR1BNw
https://www.youtube.com/watch?v=HiykWsWJVRo are cover-uri foarte bune
Şi Jasmine Thompson https://www.youtube.com/watch?v=kNMtUEbfvqU (şi varianta originală e minunată)
Nu am un artist preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan nu ascult niciunahappy
Am multi, nu pot sa ma hotarasc la unulhappyfiecare imi place in felul luihappyin minte imi vin acum doar Andra, Lora, Enrique Iglesias, Wisin, Daddy Yankee, Nicky Jam, Maluma, CNCO, Wisin, Maitte Perroni, Zayn, Sebastian Yatra, Joey Montana, Ariana Grande, Ed Sheeran, Marco Di Mauro, Fly Project, John Legend, Sunrise Inc, Alexandra Stan, Edward Maya, Caly Y El Dandee, Celia, Deepsyde, Elena Gheorghe, Alina Eremia, Alexander Acha, Camila Cabello, etc. etc. etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei când intru pe TPU, intru pe alt tab şi pe YouTube, şi îmi pun o melodie în căşti.Acum ascult Ed Sheeran - Perfect.Nu pot spune că am o un/o cantareata/cantaret preferat, am sute dintre care să aleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=soWy2VOIxdY
In ultimul timp prefer sa-l ascult pe Dilimanjaro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=1vrEljMfXYo
Cu cântărețul preferat e dificil. :D

| Roxin a răspuns:

Cigarettes After Sex - Nothing’s gonna hurt you baby.
The Weeknd, artistul preferat.

| Golyat18 a răspuns:

Black veil brides - Knives and pens ascult acum cantaret/a preferat/a nu am

| georgyanaaa a răspuns:

Multi sunt PREFERATI

| Alexand3ru1 a răspuns:

Marsh Mello
Martin Garrix

| KeyoAsurame a răspuns:

Eu ascult in acest moment Monster din albumul Awake trupa Skillet

iar cantaretul meu preferat este John Cooper din formatia Skillet