Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce mesaj ai pune pe un panou publicitar imens, special pentru jumatatea ta de Valentine's Day?

55 răspunsuri:
| zuzyalecsutza a răspuns:

Te iubesc trei metri deasupra cerului :*

| sofisis a răspuns:

"Te iubesc nu doar pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt eu atunci cand sunt cu tine."

| վፀiፀፀ a răspuns:

'' Te iubesc! Esti tot ce mi-am dorit vreodata! ''

| JaDiDaTa a răspuns:

Te iubesc de la pământ până la cer, şi după. Te iubesc de la un capăt al lumii la altul. Te iubesc din clipa în care te-am întâlnit şi te voi iubii până la sfârşitul vieţii.

| LightOfDeath a răspuns:

"We were ment to be together!"

| faramatania a răspuns:

I Love You & Happy Valentine's Day!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
As lasa urmatorul mesaj:
O scoica de aur e inima mea, perla iubiri se afla in ea, daca scoica se sparge de stancile reci, perla iubirii ramane pe veci.
Iti multumesc ca ai introdus cuvantul "Dragoste" in dictionarul vietii mele!
TE IUBESC ENORM!
O zi buna!

| Crocodilul01 a răspuns:

"Mai spala si tu vasele alea!
PS : Te iubesc!"
rolling on the floor

| Alecswtza a răspuns:

Se spune ca pinguinii raman cu jumatatea lor toata viata.
Vrei sa fii pinguinul meu?

| Beverly a răspuns:

Tu y eu a Tres Metros Sobre El Cielo

| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut e singura propozitie pe care ti`o adresez, dar Te Iubesc este un cuvant magic pentru aman`2!

| drogh a răspuns:

Să iubești sau să fii iubit nu înseamnă să ocupi un loc în inima cuiva, ci să creezi acolo un loc pe care nu îl poate ocupa nimeni.

| robess a răspuns:

Te voi iubi chiar si la 2 metri sub pamant

| GabrielaCriss a răspuns:

De ziua indragostitilor tia-s da inima mea in dar findca te iubesc nespus de mult!

| Ionita_Ana_1997 a răspuns:

Te iubesc mult mult!

| cryystyy a răspuns:

Din cate stiu a trecut Valentine's Day

| MadalinnaR98 a răspuns:

"Te iubesc pui!". cam asa big grin

| Danyela_Natalia_2000 a răspuns:

Te iubesc!

| 2B a răspuns:

""Nu am cum sa te uit, iar in ziua asta speciala chiar nu am cum""!

| Ani1999 a răspuns:

Te iubesc pentru momentele cand ma faci "prostuta" apoi adaugi,"dar esti prostuta mea si te iubesc!", te iubesc pentru ca esti sincer, pentru ca ma protejezi si maintelegi.Te iubesc pentru imbratisarile si saruturile tale.Te iubesc dintr-un milion de motive, dar cel mai important, te iubesc pentru ca ma iubesti!

| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Esti sensul vietii mele, si in rai ne vom iubi!

| PaintedGalaxy a răspuns:

''Te iubesc, acum sper ca vezi cat de mult ''

| adelina9999 a răspuns:

Pur si simplu te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele ei, te iubesc!

| MaliciousDeath a răspuns:

Http://i.imgur.com/ZkFJP6G.gif :'D
Chiar nu ma pricep la chestiile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa te iubesc mereu ^_^

| Lavinie a răspuns:

big hug + kiss = Te iubesc love struck

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

,,Esti refrenul din viata mea!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine esti cosciug, dar spre tine eu tot fug!
Oferta!
Vrei sa arati bine pe timp de iarna, bronzata si toate alea? Vino la noul salon din strada Prajeli nr6 Bl.3 Sc. A
Doar n-am inchiriat panoul degeaba! straight face

| Alexandrulllllll a răspuns:

Du-te pasare in zbor la... in dormitor daca duarme no scula si dai un pupic din partea mea :*